ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η Α.Ε. Καρίτσας αντιμετώπισε εκτός έδρας την Ακαδημία Πλαταμώνα, στα πλαίσια της 7ης αγωνιστικής της Α΄ Ε.Π.Σ. Πιερίας.

Η ομάδα του Διονύση Τοκατλίδη παρουσιάστηκε νωθρή, ειδικά στο 1ο ημίχρονο και γνώρισε την ήττα με 2-1. Η ομάδα μας αιφνιδιάστηκε και δέχθηκε το 1ο γκολ στο 35ο δευτερόλεπτο του αγώνα, ενώ το 2-0 έγινε στο 45ο λεπτό.

Περισσότερα...

Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές (γεν. 2005 - 2006) να βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο την Τρίτη 23-10-2018 και ώρα15:10 μ.μ. με τον αθλητικό τους εξοπλισμό για προπόνηση

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 20 και 21 Οκτωβρίου στο πρωτάθλημα Υποδομών της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πιερίας.

Κληρώθηκαν και ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων της Α', Β' και Γ' κατηγορίας που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 20 και 21 Οκτωβρίου 2018 στα γήπεδα της Πιερίας. Όλοι οι αγώνες ξεκινούν στις 16.00.