Κληρώθηκε και ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων του πρωταθλήματος της Γ' Κατηγορίας από την Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πιερίας. Στο πρωτάθλημα συμμετέχουν 12 ομάδες. 

Το πρόγραμμα των αγώνων 

 

 

                                                           Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

   Α/Α     ΗΜΕΡ.        ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ                      ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                               ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

          1  η αγωνιστική

    1                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

    2                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

    3                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

    4                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

    5                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

    6                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                 - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

          2  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

    2                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

    3                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ          - ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

    4                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

    5                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

    6                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

          3  η αγωνιστική

    1                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

    2                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

    3                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

    4                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

    5                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

    6                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                 - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

          4  η αγωνιστική

    1                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

    2                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

    3                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

    4                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

    5                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

    6                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

          5  η αγωνιστική

    1                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ          - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

    2                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

    3                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

    4                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

    5                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

    6                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

          6  η αγωνιστική

 

    1                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

    2                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

    3                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

    4                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

    5                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

    6                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

          7  η αγωνιστική

    1                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

    2                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

    3                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

    4                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

    5                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ          - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

    6                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

          8  η αγωνιστική

    1                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

    2                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

    3                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                 - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

    4                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

    5                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

    6                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

          9  η αγωνιστική

    1                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

    2                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

    3                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

    4                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

    5                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ          - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

    6                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

        10  η αγωνιστική

    1                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                 - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

    2                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ          - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

    3                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

    4                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

    5                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

    6                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

        11  η αγωνιστική

    1                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                 - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

    2                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

    3                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

    4                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

    5                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

    6                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

        12  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

    2                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

    3                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

    4                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ          - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

    5                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

    6                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

        13  η αγωνιστική

    1                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

    2                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

    3                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                 - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

    4                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

    5                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

    6                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

        14  η αγωνιστική

    1                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

    2                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ          - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

    3                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

    4                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

    5                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

    6                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

        15  η αγωνιστική

    1                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ          - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

    2                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

    3                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                 - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

    4                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

    5                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

    6                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

        16  η αγωνιστική

    1                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

    2                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

    3                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

    4                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

    5                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                 - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

    6                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

        17  η αγωνιστική

    1                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

    2                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

    3                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

    4                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

    5                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

    6                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ          - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

        18  η αγωνιστική

    1                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

    2                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

    3                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

    4                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                 - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

    5                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

    6                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

        19  η αγωνιστική

    1                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

    2                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

    3                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

    4                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ          - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

    5                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

    6                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

        20  η αγωνιστική

    1                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

    2                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

    3                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

    4                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

    5                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

    6                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                 - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

        21  η αγωνιστική

    1                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

    2                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

    3                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

    4                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

    5                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

    6                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

        22  η αγωνιστική

    1                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

    2                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

    3                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

    4                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

    5                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

 

    6                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ          - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

 

 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Ο καιρός στην Πιερία

Πρωτοσέλιδα

Πρόγραμμα τηλεόρασης