Με τους αγώνες της 9ης αγωνιστικής για την Α’ κατηγορία, της 8ης αγωνιστικής για την  Β’ κατηγορία και της 7ης αγωνιστικής για την Γ’ κατηγορία, συνεχίζονται τα πρωταθλήματα   της Ε.Π.Σ. Πιερίας το Σαββατοκύριακο 16 και 17 Νοεμβρίου 2019.

Οι αγώνες, οι ομάδες, οι διαιτητές και η ώρα έναρξης φαίνονται στους παρακάτω πίνακες: 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                  Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  16-11-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ Α΄

ΒΟΗΘΟΣ Β΄

ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

15:00

ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΦΩΤΙΑΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

 

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ

15:00

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ

ΛΑΙΟΣ

Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

15:00

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΣΙΛΗΤΑΡΗ   Δ

ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ

ΛΕΦΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ

ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ

15:00

ΝΙΚΟΛΙΤΣ

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

Β  Δ.Α.Κ.

15:00

ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ

ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ

 

ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ

ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ

Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ

15:00

ΒΡΕΣΚΑΣ

ΠΛΟΣΚΑΣ

ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ

 

ΖΗΣΙΟΣ

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                  Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                              ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  16-11-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ Α΄

ΒΟΗΘΟΣ Β΄

ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΛΩΝΙΩΝ

15:00

ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ

ΣΠΑΝΟΣ

ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ

 

ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

15:00

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Τ

ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ

ΠΑΤΣΑΣ

 

ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ

Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

ΚΑΡΙΤΣΑΣ

15:00

ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ

ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΥΛΟΣ

ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ

ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                  Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  17-11-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ Α΄

ΒΟΗΘΟΣ Β΄

ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ

12:00

    ΒΡΕΣΚΑΣ

ΒΡΟΥΖΟΣ

ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ

ΚΩΤΟΥΛΗΣ

 
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  17-11-2019 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ Α΄

ΒΟΗΘΟΣ Β΄

ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ

ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ

ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ

ΒΡΟΝΤΟΥΣ

15:00

ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΣΠΑΝΟΣ

ΑΝΔΡΕΟΥ

 

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ

ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ

Α. ΑΓΙΑΝΝΗ

15:00

ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ

ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ

Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017

Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

15:00

ΜΕΓΑΣ

ΒΡΟΥΖΟΣ

ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

ΜΑΒΙΝΗΣ

ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ

ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

15:00

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ

ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ

ΦΩΤΙΑΔΟΥ

ΛΕΦΑΣ

ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

15:00

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ

ΜΗΝΟΥΔΗΣ

 

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

15:00

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  Γ

ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  Β

ΓΕΡΜΑΝΟΣ

ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ

ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ

 

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                  Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  17-11-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ Α΄

ΒΟΗΘΟΣ Β΄

ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

ΣΕΒΑΣΤΗΣ

15:00

ΣΕΣΕΝΤΟΣ

ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΤΟΥΛΑΣ

ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ

ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ

ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

15:00

ΝΙΚΟΛΙΤΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ

 

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

ΦΩΤΕΙΝΩΝ

15:00

ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ

ΠΛΟΣΚΑΣ

ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ

ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

 

ΚΑΤΕΡΙΝΗ 14-11-2019

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ – ΛΑΦΑΤΖΗΣ -  ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ.- ΛΕΦΑ – ΑΝΔΡΕΟΥ – ΚΩΤΟΥΛΑΣ.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

 

 

ΤΑ ΜΕΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΛΑΦΑΤΖΗΣ – ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ – ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ -  ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ  -  ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ – ΚΟΤΚΙΩΤΗΣ – ΛΕΦΑ.

ΑΠΟΦΑΣΗ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Ο καιρός στην Πιερία

Πρωτοσέλιδα

Πρόγραμμα τηλεόρασης