![](https://odialogos.gr/wp-content/uploads/2024/04/ΕΛΠΠΙ-Ανθισμένες-κερασιές-2024-09.jpg)
Με απόλυτη επιτυχία στέφθηκε για μία ακόμη χρόνια η καθιερωμένη ποδηλατοβόλτα στις «Ανθισμένες Κερασιές» Λόφου-Ράχης στις 31/3/2024!
![](https://odialogos.gr/wp-content/uploads/2024/04/ΕΛΠΠΙ-Ανθισμένες-κερασιές-2024-10.jpg)
Φέτος μάλιστα είχε επετειακό χαρακτήρα καθώς γίνεται για 11η χρονιά κλείνοντας ουσιαστικά μια δεκαετία και ασφαλών ποδηλατικών «Ανθισμένων» διαδρομών ! Η συμμετοχή ξεπέρασε κάθε προηγούμενο, καθώς η συνηθισμένες ομάδες των 7-8 ατόμων έγιναν 15-16 (και από Θεσσαλονίκη ,Χαλκιδική μέχρι Γερμανία) …και λυπόμαστε ειλικρινά που δεν μπορέσαμε να ξεναγήσουμε/φιλοξενήσουμε στην ποδηλατοπαρέα μας (για λόγους ασφάλειας και μόνο ) τους δεκάδες εκατοντάδες φίλους που ήθελαν να συμμετέχουν !
![](https://odialogos.gr/wp-content/uploads/2024/04/ΕΛΠΠΙ-Ανθισμένες-κερασιές-2024-11.jpg)
Μην ανησυχείτε όμως , φορείς , σύλλογοι κλπ ετοιμάζουν μεγάλες εκδηλώσεις* με αφορμή την ανθοφορία των κερασιών στην Πιερία: Λόφο-Ράχη & Κολινδρό !
![](https://odialogos.gr/wp-content/uploads/2024/04/ΕΛΠΠΙ-Ανθισμένες-κερασιές-2024-08.jpg)
*Σαν ΕΛ.Π.ΠΙ. δεν έχουμε καμία άμεση σχέση με τις εκδηλώσεις .Οι ΕΛ.Π.ΠΙ. δεν επιδοτούνται από πουθενά , δεν είναι σύλλογος και δεν θα γίνουν ποτέ! Ωστόσο σας καλούμε να συμμετέχετε …ή με την πρώτη ευκαιρία να περάσετε οπωσδήποτε μία βόλτα …
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΛΙΩΡΗΣ ΜΤΒ LEADER
![](https://odialogos.gr/wp-content/uploads/2024/04/ΕΛΠΠΙ-Ανθισμένες-κερασιές-2024-03.jpg)
![](https://odialogos.gr/wp-content/uploads/2024/04/ΕΛΠΠΙ-Ανθισμένες-κερασιές-2024-02.jpg)
![](https://odialogos.gr/wp-content/uploads/2024/04/ΕΛΠΠΙ-Ανθισμένες-κερασιές-2024-04.jpg)
![](https://odialogos.gr/wp-content/uploads/2024/04/ΕΛΠΠΙ-Ανθισμένες-κερασιές-2024-06.jpg)
![](https://odialogos.gr/wp-content/uploads/2024/04/ΕΛΠΠΙ-Ανθισμένες-κερασιές-2024-05.jpg)
![](https://odialogos.gr/wp-content/uploads/2024/04/ΕΛΠΠΙ-Ανθισμένες-κερασιές-2024-07.jpg)
![](https://odialogos.gr/wp-content/uploads/2024/04/ΕΛΠΠΙ-Ανθισμένες-κερασιές-2024-12.jpg)