Πασχαλινές Ευχές από τον Σύλλογο Προστασίας Παιδιών ΒΕΝΙΑΜΙΝ Σε ΠΙΕΡΙΑ Δημοσιεύτηκε 16 Απριλίου 2020 Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτ Το διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Προστασίας Παιδιών ΒΕΝΙΑΜΙΝσας εύχεται ολόψυχα Καλό Πάσχα και καλή Ανάσταση Εκ μέρους του Δ.Σ του Συλλόγου Προστασίας Παιδιών ΒΕΝΙΑΜΙΝ Χάρης Αναστασίου Μοιράσου το!
Γιορτή Νεολαίας στον Ι.Ν. Αγίας Άννης Κατερίνης από την Ιερά Μητρόπολη Κίτρους, Κατερίνης και Πλαταμώνος ΠΙΕΡΙΑ Δημοσιεύτηκε Πριν 2 μέρες
Ο Δήμαρχος Κατερίνης Ι. Ντούμος για την συμμετοχή της Χριστίνας Μόσχη στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού ΠΙΕΡΙΑ Δημοσιεύτηκε Πριν 2 μέρες
Δήμος Κατερίνης: Καμία ανοχή σε όλους όσοι κινούνται με οχήματα – μηχανές στους πεζόδρομους ΠΙΕΡΙΑ Δημοσιεύτηκε Πριν 2 μέρες
Ο Συνδυασμός “ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ” συγχαίρει τον Δημοτικό του Σύμβουλο, Αστέριο Τόκα, για την εκλογή του στην Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΟ ΠΙΕΡΙΑ Δημοσιεύτηκε Πριν 2 μέρες